Dream for an Insomniac (1996) Movie Details

Dream for an Insomniac
English
Tiffanie DeBartolo
Tritone Productions
(India)
1 hr 28 mins
4.2/10
Rating: 4.2/10 from 174 users

Dream for an Insomniac Movie Cast

Jennifer Aniston
as Allison
Ione Skye
as Frankie
Seymour Cassel
as Uncle Leo
Mackenzie Astin
as David Shrader
Sean Blackman
Sean Blackman as Juice (as Sean San Jose Blackman)
Michael Sterk
Michael Sterk as B.J.

Dream for an Insomniac Crew List

Director : Tiffanie DeBartolo
Writer : Tiffanie DeBartolo

Dream for an Insomniac International Release Dates

Country
Released Date
Country
Released Date
United States
18-04-1996
India
18-04-1996

Dream for an Insomniac Film Songs

Dream for an Insomniac Songs are not available at this moment. You can add it using the "Add Missing Songs" button above

Other Popular Jennifer Aniston Movies

Kdysi dávno žila v začarované zemi milá dívka. Měla mnoho dobrých přátel a skvělou práci, ale jejím prokletím byla nespavost. A tak celé dny toužila po tom, aby do jejího života přišel krásný princ a ona mohla v klidu spát. SEN PRO NESPAVCE je okouzlující romantická komedie podle příběhu O Šípkové Růžence pro každého, kdo se odvažuje snít. V hlavních rolích uvidíte Ione Skye, Jennifer Aniston a Mackenzie Astin. Frankie (Ione Skye) nemůže od svých šesti let v noci spát. Je přesvědčená o tom, že jednou se svou nejlepší kamarádkou Allison (Jennifer Aniston) opustí San Francisco kvůli herecké kariéře v Los Angeles a tam potká muže svých snů s duší básníka a očima jako Frank Sinatra. Pak už bude moci spát. Čtyři dny před odjezdem do L.A. vstoupí do jejího života David (Mackenzie Astin). Frankie si je jistá, že on je jejím vysněným princem, ale má jen tři dny na to, aby mu dokázala, že ona je láskou jeho života.

Dream for an Insomniac

Dream for an Insomniac is a 1996 English Film stars Jennifer Aniston , Tiffanie DeBartolo , Ione Skye , Seymour Cassel , Mackenzie Astin , Sean Blackman , Michael Sterk , Tiffanie DeBartolo , directed by Tiffanie DeBartolo & music by .